Taksitlendirme yapacaksınız lan işte, değilse çıkmaza girersiniz.

Kredi kartı borcu taksitlendirme ihtiyacının doğmasında; son yıllarda kredi kartlarının cüzdanlarda nakit paradan daha çok taşınır hale gelmesi, içinde yüz lira bile yokken, insanların birden fazla sayıda kredi kartı kullanmaya teşvik edilmesinin payı büyüktür. Bu noktada kredi kartı taksitlendirmesi yapmak gerçekçi bir çözüm haline gelmiştir. Olmadığı halde harcanan paraları geri ödemenin zorlaşması bu ihtiyacı arttırmış ve yeni bir kredi kartı taksitlendirme sistemi geliştirmiştir. Firmamız kredi kartı borcu taksitlendirmesi yaparak borçlarınızı ödenebilir hale getirmektedir.

kredi kartı taksit

Avantajlar nedir?
Kredi kartı borcunu taksitlendirmekle kişiye gerçek bir avantaj sunmaktayız.  Normal şartlarda alışverişlerde faiz oranları düşük gibi görünse de döneminde tamamı ödenmediğinde borç katlanarak artmaktadır. Kredi kartlarının kolayca sahip olunabilmesi ve limit arttırılabilmesi nedeniyle borçlar kişilerin ödeme gücünün üstüne çıkabildiği gibi, geri ödeme koşullarında yapılan değişiklikler de zaten ödemekte zorluk çekenleri daha da zor duruma sokmuştur. İnsanlar kredi kartı borcunu taksitlendirmek için çareler arar duruma gelmiştir. Bu gibi nedenlerle, bu sıkıntılı kitlenin kredi kartı taksitlendirmesi yapmasına yardımcı olmak amacıyla kurulan firmamız, kişilerin mağduriyetine avantajlı çözümler üretmekte ve kredi kartı borcu taksitlendirme yöntemiyle borçların tüketici kredisi gibi sabit taksitlerle ödenmesi imkânı sağlamaktadır.

Firmamız; bankaların faiz işleyişiyle değil, kişinin birikmiş tüm kredi kartı borcunu kapattıktan sonra düşük bir vade farkıyla borca göre belirlenen 12 eşit taksitle kredi kartı taksitlendirmesi yaparak sabit bir ödeme planı oluşturur. Bu; faiz borç faizi katlanmadn geri ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bu yüzden de güvenilir bir sistemdir. Herhangi bir kefil, belge gerektirmeden yapılan, çok kısa sürede kredi kartı borcunu taksitlendirmek için temel şart kartın kullanıma kapalı durumda olmamasıdır. İkinci önemli şart da kartın, vade farkı tahsil edilebilecek bir limite sahip olmasıdır. Borcu olan kartta yeterli limit olmasa da, söz konusu vade farkı limiti bulunan başka bir karttan da tahsil edilebilmektedir. Kredi kartı taksilendirme yöntemiyle kartınız da kullanıma açık kalacaktır. Kredi kartları borçlarını taksitlendirme sistemi, borçlarınız ödenemeyecek hale gelmeden, kartınızın kullanıma kapanmaması için başvurabileceğiniz oldukça güvenilir bir yöntemdir.