Kredi kartı borcu taksit

Artık kim yok ki kredi kartı olmayan hemen herkesin cüzdanın da taşıdığı birkaç adet kredi kartı vardır. Kişiler artık eğitim sağlık giyim gıda hemen her şeyi kredi kartıyla satın alabildikleri için daha çok kart kullanıma ağırlık veriyorlar. Cebimizde olmayan parayı harcarken ne yazık ki çoğu kişiler çok tedbirsiz davranıyor ve kredi kartları borçları alıp başını gidiyor. Daha sonra asgari tutarı ödeyerek faizlere bulaşarak kartın borcunu daha çok kabartıp işin çıkamaz hale geliyorlar. Ve kart kullanıma kapanıyor önce banka daha sonra bankanın avukatları aramaya başlar daha sonra mahkeme derken haciz işlemleri icra işlemleri ve durum oldukça can sıkıcı kötü durumlara sebebiyet veriyor.

kredi kartı borcu taksitlendirme

Ancak artık ortadan bu can sıkıcı kötü hazin olayını kaldırmanın yolu var. Birçok firma artık bunu bir iş kolu olarak benimseyerek “kredi kartı borcu taksitlendirme” işini yapan birkaç firma piyasada bulunmakta. Bu firmalar kredi kartı borcu taksitlendirme ile sizin borcunuzu sizin yerinize ödüyor borcunuzu kapattıktan sonra tıpkı bir taksitli beyaz eşya alırken taksitli alışveriş nasıl yapılıyorsa aynı sanki bir ürün almış gibi taksitli işlem yaparak ödedikleri rakamı ve üstüne kendi primlerini koyarak kartınızda taksitli işlem yapıyorlar. Ve kart borcunuz taksitlendirilmiş oluyor siz aylık taksitlerinizi kredi kartınıza ödüyorsunuz. Tamamen yasal ve kanuni yollardan kart borcunuzdan kurtulmuş oluyorsunuz.

Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi ile bankanın size üzerinize yıkmış olduğu yüzde 25′lik faiz oranlarından kurtularak bu işi yapan firmaların almış olduğu çok ama çok düşük bir komisyon ücreti ödeyerek kart borcunuzun tamamından kurtulmuş oluyorsunuz.

Ayrıca bu sistem aynı zamanda taksit erteleme yöntemi de sunarak size 2 veya 4 ay taksit ertelemeyi kullanarak kart borcunuzu 3. Aydan veya 5. Aydan itibaren ödemeye başlarsınız. www.teknodanismanlik.net

İstanbul Kredi kartı taksitlendirme sisteminde sadece kartın kullanıma kapatılmamış ve yasal işleme uğramamış kredi kart sahipleri yaralanabilir. Yani kartınızı gecikmeden taksitlendirme işlemini yapmış olmalısınız. Çok az bir komisyon ödeyerek kredi kartını taksitlendirme borçlarımızdan kurtulmak için başvuracağınız en mantıklı yoldur.

 

facebook